Kumulacja Duży Lotek:
5 000 000
Kumulacja Twój Szczęśliwy Numerek:

Losowania gier liczbowych Multi Milti oraz Multi Multi Plus odbywają się codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w internecie o godzinie 14 i 22:15. We wtorki, czwartki oraz soboty losowania Multi Multi transmitowane są za pośrednictwem stacji TVP Info o godzinie 22:15. Wyniki Multi Multi aktualizowane są na stronie zawsze kilka minut po losowaniach (godzina 14:00 i 22:15).

Za pośrednictwem naszej strony możecie oglądać losowania wszystkich gier liczbowych organizowanych przez Totalizator Sportowy. W tym celu wystarczy o godzinie 14:00 lub 22:15 wybrać z lewego menu zakładkę Losowania online.

Multi Multi jest grą organizowaną przez Totalizator Sportowy - lotto.pl - od niedawna (dokładnie od 15 Czerwca 2009 roku). Gra Multi Multi zastąpiła grę Multilotek przejmując większość jej zasad. W grze tej losowane jest 20 liczb z przedziału 1-80. W Multi Multi sami decydujemy ile liczb obstawiamy, a co za tym idzie o jaką gramy stawkę. Możemy obstawiać od 1 do 10 liczb. Koszt zakładu prostego to 2,5 zł. Koszt zakładu Multi Multi Plus to 5 zł - większa stawka to również większe wygrane. lotto.pl niedaje nam możliwości gry metodą systemową jak ma to miejsce w przypadku gry Lotto i Mini Lotto. Sami jednak możemy znaleźć systemy do Multi Multi i wprowadzić je w życie. Zakład możemy zawrzeć metodą blankietową (od 1 do 3 zakładów na jednym blankiecie), oraz metodą chybił trafił (od 1 do 10 zakładów na jednym kuponie). Możemy zawierać zakład na najbliższe losowanie lub na 2 do 24 losowań z rzędu - czyli 12 dni po 2 losowania codziennie. Grając mamy możliwość sami wybrać stawkę od 2 zł do 20 zł (Do każdej stawki doliczana jest 25% dopłata na rozwój kultury fizycznej oraz wspieranie kultury narodowej). W rzeczywistości więc stawka wyniesie od 2,5 do 25 zł (dla opcji bez plusa) lub 5 do 50 zł (dla opcji z Plusem).

Powyższy blankiet umożliwia zawarcie od 1 do 3 zakładów Multi Multi. Samodzielnie wybieramy liczby, które obstawiamy. Obstawiane przez nas liczby należy czytelnie zakreślić pionową kreską. Wskazane jest zakreślanie czarnym długopisem bądź ołówkiem. Na podstawie blankietu lottomat drukuje kupon (kolor czerwony nie jest odczytywany przez lottomat). Możemy również zakład zawrzeć metodą na chybił trafił gdzie liczby zostaną wygenerowane za nas przez lottomat. Nie ma możliwości reklamowania wylosowanych przez lottomat liczb.

Wygrane w Multi Multi przedstawia poniższa tabela. Wysokość wygranej zależy od tego ile liczb obstawialiśmy oraz ile trafiliśmy. Przykładowo obstawiając i trafiając 1 liczbę wygramy 4,00 zł (przy stawce 2,50 zł). Może wspomnę tu jeszcze o prawdopodobieństwie które wynosi 1 : 4 dla naszej przykładowej 1 liczby. Moim zdaniem nijak ma się wygrana do szansy na trafienie. Wygrana zależy również od tego czy zagramy w Multi Multi czy w Multi Multi Plus. Nowością jest dodatkowa wygrana tzw. "bonus" wypłacany przy wygranej 10/10.

Opcja gry z Plusem niedawno zagościła na nszym rynku, debiut Multilotka z plusem to 8 października 2007 roku. W Multi Multi Plus gra się identycznie jak w wcześniejszego Multilotka Plus. Grając w Multi Multi Plus mamy szansę wygrać więcej (niestety stawka jest większa oraz ciężej jest trafić). Wysokość wygranej w Multi Multi jak i w Multi Multi plus nie zależa od ilości wniesionych zakładów (są z góry określone). Plusem jest ostatnia (dwudziesta) wylosowana liczba. Jeśli wśród wytypowanych przez nas liczb znajduje się liczb zwana plusem wygrywamy. Warto pamiętać, że wygrane w Multi Multi z plusem są większe od wygranych w tradycyjnm Multi Multi, jednak szansa na trafienie jest mniejsza. Tu również sami podejmujemy decuzję ile liczb obstawiamy (od 1 do 10 na jednym zakładzie) oraz o jaką gramy stawkę.

Porównując sobie wygrane w Multi Multi, a wygrane w Multi Multi Plus (patrz powyższa tabela) zauważyłeś pewnie, że za trafienie 1 liczby (przy typowaniu 1) w Multi Multi Plus otrzymujemy 22 razy większą wygraną. Niema niestety nic za darmo należy wziąść pod uwagę, że stawka w Multi Multi Plus jest dwa razy większa oraz prawdpodobieństwo wynosi 1 : 80. Wnioski myślę, że są łatwe do wyciągnięcia.

W czasach gdy wszyscy liczą się z każdym groszem totalizator zamiast obniżyć swoją prowizję czy zmniejszyć minimalną stawkę, udostępnia swoim graczą nową opcję jaką jest Multi Multi Plus w której stawka wynosi dwukrotność poprzedniej, a prawdopodobieństwo wygranej jest jeszcze mniejsze. Totalizator Sportowy przed wprowadzeniem kolejnych nowinek mógłby zapytać swoich graczy czego najbardziej potrzebują.

Po więcej informacji na temat tej gry liczbowej zapraszamy na nasze Forum Multi Multi.

Polecamy : Lotto przez Internet