Kumulacja Duży Lotek:
5 000 000
Kumulacja Twój Szczęśliwy Numerek:

Losowania gry Express Lotek odbywają się w wtorki, czwartki i sobote (wszystkie dni parzyste w tygodniu) na antenie Polsatu o godzienie 22. Wyniki Express Lotka aktualizowane są na naszej stronie zawsze kilka minut po losowaniu czyli po godzinie 22.


Express Lotek jest najtańszą grą organizowaną przez Totalizator Sportowy (lotto.pl). W grze tej losowane jest 5 liczb z przedziału 1-45. W Express Lotku zawsze obstawiamy 5 liczb jako zakład prosty (w przeciwieństwie do Multilotka nie możemy wybierać ile liczb typujemy). Koszt zakładu prostego to 1,0 zł (jest to najtańsza gra Totalizatora Sportowego). Istnieje możliwość gry systemowej (w której morzemy obstawiać od 6 do 12 liczb zwiększając oczywiście koszt kuponu). Zakład możemy zawrzeć metodą blankietową (od 1 do 8 zakładów na jednym blankiecie), oraz metodą chybił trafił (od 1 do 10 zakładów na jednym kuponie). Możemy zawierać zakład na najbliższe losowanie lub na 2 do 12 losowań z rzędu. Do każdej stawki (1,0 zł) doliczana jest 25% dopłata na rozwój kultury fizycznej oraz wspieranie kultury narodowej). W grze Express Lotek nie występują kumulacje wygranej 1 stopnia !


Powyższy blankiet umożliwia zawarcie od 1 do 8 zakładów Express Lotka (na tym samym blankiecie możemy typować wynikie gier takich jak duży lotek oraz zakłady specjalne). Samodzielnie wybieramy liczby (5 liczb), które obstawiamy. Obstawiane przez nas liczby należy czytelnie zakreślić pionową kreską. Wskazane jest zakreślanie czarnym długopisem bądź ołówkiem. Na podstawie blankietu lottomat drukuje kupon (kolor czerwony nie jest odczytywany przez lottomat). Możemy również zakład zawrzeć metodą na chybił trafił gdzie to liczby zostaną wygenerowane za nas przez lottomat. Nie ma możliwości reklamowania wylosowanych przez lottomat liczb.


Wygrane w Express Lotku zależą od tego ile zostanie wniesionych zakładów na dane losowanie oraz ile padnie wygranych danego stopnia. Na oficjalnej stronie totalizatora sportowego przedstawiona jest tabela z podziałem kwoty na wygrane. Od każdej stawki na wygrane przeznacza się 50%. Wygraną 3 stopnia otrzymamy trafiając 3 z 5 liczb. W grze Express Lotek nie występuje kumulacja wygranej 1 stopnia !

Polecamy : Lotto przez Internet