Kumulacja Duży Lotek:
5 000 000
Kumulacja Twój Szczęśliwy Numerek:

Losowania gry Duży Lotek odbywają się w wtorki, czwartki i sobote (wszystkie dni parzyste w tygodniu) na antenie Polsatu o godzienie 22. Wyniki Dużego Lotka aktualizowane są na naszej stronie zawsze kilka minut po losowaniu czyli po godzinie 22. Na naszej stronie zamieszczamy również informację na temat aktualnej kumulacji w Dużym Lotku.


Duży Lotek jest grą organizowaną przez Totalizator Sportowy (lotto.pl) od roku 1957. Ponad 50 lat Duży Lotek wybiera nowego milionera. W grze tej losowane jest 6 liczb z przedziału 1-49. W Dużym Lotku zawsze obstawiamy 6 liczb jako zakład prosty (w przeciwieństwie do Multilotka nie możemy wybierać ile liczb typujemy oraz o jaką gramy stawkę). Koszt zakładu prostego to 2,0 zł. Istnieje możliwość gry systemowej (w której morzemy obstawiać od 7 do 12 liczb zwiększając oczywiście koszt kuponu). Zakład możemy zawrzeć metodą blankietową (od 1 do 8 zakładów na jednym blankiecie), oraz metodą chybił trafił (od 1 do 10 zakładów na jednym kuponie). Możemy zawierać zakład na najbliższe losowanie lub na 2 do 12 losowań z rzędu. Do każdej stawki (1,6 zł) doliczana jest 25% dopłata na rozwój kultury fizycznej oraz wspieranie kultury narodowej). W grze Duży Lotek występują kumulacje wygranej 1 stopnia !


Powyższy blankiet umożliwia zawarcie od 1 do 8 zakładów Dużego Lotka (na tym samym blankiecie możemy typować wynikie gier takich jak express lotek oraz zakłady specjalne). Samodzielnie wybieramy liczby, które obstawiamy. Obstawiane przez nas liczby należy czytelnie zakreślić pionową kreską. Wskazane jest zakreślanie czarnym długopisem bądź ołówkiem. Na podstawie blankietu lottomat drukuje kupon (kolor czerwony nie jest odczytywany przez lottomat). Możemy również zakład zawrzeć metodą na chybił trafił gdzie to liczby zostaną wygenerowane za nas przez lottomat. Nie ma możliwości reklamowania wylosowanych przez lottomat liczb.


Wygrane w Dużym Lotku zależą od tego ile zostanie wniesionych zakładów na dane losowanie oraz ile padnie wygranych danego stopnia. Na oficjalnej stronie totalizatora sportowego przedstawiona jest tabela z podziałem kwoty na wygrane. Od każdej stawki na wygrane przeznacza się 50%. Wygrana 4 stopnia jest zawsze stała i wynosi 16 zł. Wygraną 4 stopnia otrzymamy trafiając 3 z 6 liczb. W przypadku gdy nikt nie trafi 6 z 6 liczb, wygrana 1 stopnia podlega kumulacji (a co za tym idzie z 1 miliona potrafi się zrobić 20).

Polecamy : Lotto przez Internet